MIC2937A-3.3WT
Numărul produsului DigiKey
576-2235-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MIC2937A-3.3WT
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 750MA TO220-3
Termen de livrare standard al producătorului
33 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 750mA TO-220-3
Modele EDA/CAD
MIC2937A-3.3WT Modele
Curent - În repaus (Iq)
300 µA
Curent - Alimentare (Max)
16 mA
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
26V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V