STLQ015M28R | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | STLQ015M28R |
Descriere | IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT23-5 |
Termen de livrare standard al producătorului | 24 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 150mA SOT-23-5 |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | STLQ015M28R Modele |
Categorie | Curent - Ieșire |
Prod. | Curent - În repaus (Iq) 1.7 µA |
Stare piesă Activ | PSRR 40dB – 15dB (1kHz – 100kHz) |
Configurație ieșire | Funcții de control Activare |
Tip ieșire | Caracteristici de protecție Supracurent, Supra-temperatură |
Număr de regulatoare 1 | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C (TJ) |
Tensiune - Intrare (Max) 5,5V | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă) 2,8V | Pachet/cutie SC-74A, SOT-753 |
Tensiune - Ieșire (Max) – | Pachet dispozitiv furnizor SOT-23-5 |
Cădere de tensiune (Max) 0,3V la 150mA | Număr produs de bază |