STLQ020C18R
Numărul produsului DigiKey
497-19480-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-19480-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-19480-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STLQ020C18R
Descriere
IC REG LIN 1.8V 200MA SOT-323-5
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 200mA SOT-323-5
Modele EDA/CAD
STLQ020C18R Modele
Curent - În repaus (Iq)
1 µA
Curent - Alimentare (Max)
150 µA
PSRR
52dB – 45dB (100Hz – 10kHz)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,8V
Pachet/cutie
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-323-5
Cădere de tensiune (Max)
0,16V la 200mA