STL8DN10LF3 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | STL8DN10LF3 |
Descriere | MOSFET 2N-CH 100V 20A POWERFLAT |
Termen de livrare standard al producătorului | 13 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Matrice MOSFET 100V 20A 70W Montare pe suprafață PowerFlat™ (5x6) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | STL8DN10LF3 Modele |
Categorie | Vgs(th) (Max) la Id 3V la 250µA |
Producător STMicroelectronics | Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs 20,5nC la 10V |
Serie | Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds 970pF la 25V |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Putere - Max 70W |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -55°C – 175°C (TJ) |
Tehnologie MOSFET (oxid metalic) | Grad Automobile |
Configurație Canal 2 N (dublu) | Calificare AEC-Q101 |
Caracteristică FET Poartă logică | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss) 100V | Pachet/cutie 8-PowerVDFN |
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C 20A | Pachet dispozitiv furnizor PowerFlat™ (5x6) |
Rds pornit (Max) la Id, Vgs 35mOhm la 4A, 10V | Număr produs de bază |