IPG20N10S4L35ATMA1
Numărul produsului DigiKey
IPG20N10S4L35ATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
IPG20N10S4L35ATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
IPG20N10S4L35ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IPG20N10S4L35ATMA1
Descriere
MOSFET 2N-CH 100V 20A 8TDSON
Termen de livrare standard al producătorului
35 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice MOSFET 100V 20A 43W Montare pe suprafață PG-TDSON-8-4
Modele EDA/CAD
IPG20N10S4L35ATMA1 Modele
Vgs(th) (Max) la Id
2,1V la 16µA
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
17,4nC la 10V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1105pF la 25V
Putere - Max
43W
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
100V
Pachet/cutie
8-PowerVDFN
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
20A
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TDSON-8-4
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
35mOhm la 17A, 10V