STGIPS40W60L1
Numărul produsului DigiKey
497-13165-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STGIPS40W60L1
Descriere
IGBT IPM 600V 40A 22-PWRDIP MOD
Referință client
Descriere detaliată
Modul de acționare pentru alimentare IGBT Monofazic 600 V 40 A Modul 22-PowerDIP (0,993", 25,23mm)
Categorie
Curent
40 A
Tensiune
600 V
Serie
Tensiune - Izolație
2500Vrms
Pachet/cutie
Modul 22-PowerDIP (0,993", 25,23mm)