STGIPS10K60T este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
STMicroelectronics
În stoc: 49
Fișă de date
Modul de acționare pentru alimentare IGBT Trifazic 600 V 10 A Modul 25-PowerDIP (0,993", 25,23mm)
STGIPS10K60T
Numărul produsului DigiKey
497-12250-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STGIPS10K60T
Descriere
IGBT IPM 600V 10A 25-PWRDIP MOD
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
STGIPS10K60T Modele
Curent
10 A
Tensiune
600 V
Serie
Tensiune - Izolație
2500Vrms
Pachet/cutie
Modul 25-PowerDIP (0,993", 25,23mm)