STGIPL14K60 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
STMicroelectronics
În stoc: 0
Fișă de date
Modul de acționare pentru alimentare IGBT Trifazic 600 V 14 A Modul 38-PowerDIP, conductoare de compensare
STGIPL14K60
Numărul produsului DigiKey
497-10571-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STGIPL14K60
Descriere
IGBT IPM 600V 14A 38-PWRDIP MOD
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
STGIPL14K60 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent
14 A
Producător
STMicroelectronics
Tensiune
600 V
Serie
Tensiune - Izolație
2500V c.c.