STB18NF25
Numărul produsului DigiKey
497-10296-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-10296-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-10296-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STB18NF25
Descriere
MOSFET N-CH 250V 17A D2PAK
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 250 V 17A (Tc) 110W (Tc) Montare pe suprafață TO-263 (D2PAK)
Modele EDA/CAD
STB18NF25 Modele
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
29.5 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1000 pF @ 25 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
110W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Automobile
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
250 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-263 (D2PAK)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
165mOhm la 8,5A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 250µA