NVB095N65S3F
Numărul produsului DigiKey
488-NVB095N65S3FTR-ND - Bandă și mosor (TR)
488-NVB095N65S3FCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
488-NVB095N65S3FDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NVB095N65S3F
Descriere
SF3 FRFET AUTO 95MOHM D2PAK-3
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 650 V 36A (Tc) 272W (Tc) Montare pe suprafață TO-263 (D2PAK)
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
66 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±30V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
3020 pF @ 400 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
272W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Automobile
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
650 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-263 (D2PAK)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
95mOhm la 18A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
5V la 860µA