STB120NF10T4 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | STB120NF10T4 |
Descriere | MOSFET N-CH 100V 110A D2PAK |
Termen de livrare standard al producătorului | 10 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Canal-N 100 V 110A (Tc) 312W (Tc) Montare pe suprafață D2PAK |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | STB120NF10T4 Modele |
Categorie | Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs 233 nC @ 10 V |
Prod. | Vgs (Max) ±20V |
Serie | Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds 5200 pF @ 25 V |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Caracteristică FET – |
Stare piesă Activ | Disipare putere (Max) 312W (Tc) |
Tip FET | Temperatură de funcționare -55°C – 175°C (TJ) |
Tehnologie | Grad – |
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss) 100 V | Calificare – |
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit) 10V | Pachet dispozitiv furnizor D2PAK |
Rds pornit (Max) la Id, Vgs 10,5mOhm la 60A, 10V | Pachet/cutie |
Vgs(th) (Max) la Id 4V la 250µA | Număr produs de bază |