SM15T30CAY
Numărul produsului DigiKey
497-10791-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-10791-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-10791-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SM15T30CAY
Descriere
TVS DIODE 25.6VWM 53.5VC SMC
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
53,5V Clemă 187A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SM15T30CAY Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale bidirecționale
1
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
25,6V
Tensiune - Străpungere (Min)
28,5V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
53,5V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
187A (8/20µs)