LDL112PV33R
Numărul produsului DigiKey
497-15218-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-15218-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-15218-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LDL112PV33R
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 1.2A 6-DFN
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 1,2A 6-DFN (3x3)
Modele EDA/CAD
LDL112PV33R Modele
Curent - În repaus (Iq)
70 µA
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
400 µA
PSRR
57dB (1kHz)
Configurație ieșire
Funcții de control
Activare
Tip ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Contracurent
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet/cutie
Plăcuță expusă 6-VDFN
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
6-DFN (3x3)
Cădere de tensiune (Max)
0,6V la 1,2A