LDL1117S25R
Numărul produsului DigiKey
497-17237-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-17237-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-17237-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LDL1117S25R
Descriere
IC REG LINEAR 2.5V 1.2A SOT-223
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 1,2A SOT-223
Modele EDA/CAD
LDL1117S25R Modele
Curent - În repaus (Iq)
500 µA
PSRR
87dB – 65dB (120Hz – 100kHz)
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Blocare subtensiune (UVLO)
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Tensiune - Intrare (Max)
18V
Pachet/cutie
TO-261-4, TO-261AA
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
2,5V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-223
Tensiune - Ieșire (Max)
Număr produs de bază
Cădere de tensiune (Max)
0,6V la 1,2A