LDL1117S18R
Numărul produsului DigiKey
497-17236-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-17236-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-17236-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LDL1117S18R
Descriere
IC REG LINEAR 1.8V 1.2A SOT-223
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 1,2A SOT-223
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LDL1117S18R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
500 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
87dB – 65dB (120Hz – 100kHz)
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Blocare subtensiune (UVLO)
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Număr de regulatoare
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
18V
Pachet/cutie
TO-261-4, TO-261AA
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,8V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-223
Tensiune - Ieșire (Max)
Număr produs de bază
Cădere de tensiune (Max)
0,6V la 1,2A