LD39100PU33RY
Numărul produsului DigiKey
497-16700-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-16700-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-16700-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LD39100PU33RY
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 1A 6-DFN
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 1A 6-DFN (3x3)
Curent - În repaus (Iq)
50 µA
Prod.
Curent - Alimentare (Max)
300 µA
PSRR
65dB – 62dB (1kHz – 10kHz)
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Activare, Semnal Power Good
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Circuit scurt
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Număr de regulatoare
1
Grad
Automobile
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Calificare
AEC-Q100
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet/cutie
Plăcuță expusă 6-VDFN
Cădere de tensiune (Max)
0,4V la 1A