LD1117V33C
Numărul produsului DigiKey
497-1492-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LD1117V33C
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO220
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 800mA TO-220
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LD1117V33C Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
10 mA
Ambalaj
Tub
PSRR
75dB (120Hz)
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Număr de regulatoare
1
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Max)
15V
Pachet/cutie
TO-220-3
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-220
Tensiune - Ieșire (Max)
Număr produs de bază
Cădere de tensiune (Max)
1,3V la 800mA