BZX85C8V2-TR
Numărul produsului DigiKey
BZX85C8V2-TRGITR-ND - Bandă și mosor (TR)
BZX85C8V2-TRGICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
BZX85C8V2-TR
Descriere
DIODE ZENER 8.2V 1.3W DO204AL
Termen de livrare standard al producătorului
27 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 8.2 V 1.3 W ±5% Orificiu străpuns DO-204AL (DO-41)
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
1 µA @ 6.2 V
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C
Serie
Grad
Automobile
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Calificare
AEC-Q101
Stare piesă
Activ
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
Pachet/cutie
Toleranță
±5%
Pachet dispozitiv furnizor
DO-204AL (DO-41)
Putere - Max
1.3 W
Număr produs de bază
Impedanță (Max) (Zzt)
5 Ohms