LD1117S12CTR
Numărul produsului DigiKey
497-6974-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-6974-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-6974-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LD1117S12CTR
Descriere
IC REG LINEAR 1.2V 800MA SOT-223
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 800mA SOT-223
Modele EDA/CAD
LD1117S12CTR Modele
Curent - În repaus (Iq)
5 mA
PSRR
75dB (120Hz)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
15V
Pachet/cutie
TO-261-4, TO-261AA
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,2V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-223
Cădere de tensiune (Max)
1,3V la 800mA