LD1117AS33TR
Numărul produsului DigiKey
497-1228-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-1228-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-1228-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LD1117AS33TR
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT-223
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 1A SOT-223
Modele EDA/CAD
LD1117AS33TR Modele
Curent - În repaus (Iq)
10 mA
PSRR
75dB (120Hz)
Temperatură de funcționare
0°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
15V
Pachet/cutie
TO-261-4, TO-261AA
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-223
Cădere de tensiune (Max)
1,3V la 1A