KP DELPS1.FP-UGVI-34-Z555-10-S
Numărul produsului DigiKey
475-KPDELPS1.FP-UGVI-34-Z555-10-STR-ND - Bandă și mosor (TR)
475-KPDELPS1.FP-UGVI-34-Z555-10-SCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
475-KPDELPS1.FP-UGVI-34-Z555-10-SDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
KP DELPS1.FP-UGVI-34-Z555-10-S
Descriere
LED GREEN DIFFUSED SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Verde – Indicație cu leduri – discretă 2,9V 2-SMD, Derivații plate
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2,9V
Prod.
Curent - Test
10mA
Serie
Unghi de vizualizare
120°
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Lungime de undă - Dominantă
Culoare
Lungime de undă - Maximă
Configurație
Caracteristici
Culoare lentilă
Pachet/cutie
2-SMD, Derivații plate
Transparență lentilă
Difuzat
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală în milicandele
Mărime/Dimensiune
1,40mm L x 0,80mm l
Stil lentilă
Oval cu parte superioară plată
Înălțime (Max)
0,70mm
Dimensiune lentilă
1,23mm x 0,60mm