L78M10ABDT-TR
Numărul produsului DigiKey
497-6867-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-6867-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-6867-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
L78M10ABDT-TR
Descriere
IC REG LINEAR 10V 500MA DPAK
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 500mA DPAK
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
L78M10ABDT-TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
6 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
56dB (120Hz)
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Circuit scurt
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Număr de regulatoare
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
35V
Pachet/cutie
TO-252-3, DPAK (2 conductoare + lamelă), SC-63
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
10V