L78L33ACUTR
Numărul produsului DigiKey
497-1200-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-1200-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-1200-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
L78L33ACUTR
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT89-3
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 100mA SOT-89-3
Modele EDA/CAD
L78L33ACUTR Modele
Curent - În repaus (Iq)
5.5 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
6 mA
PSRR
49dB (120Hz)
Temperatură de funcționare
0°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
30V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V