ESDA6V1-5SC6Y
Numărul produsului DigiKey
497-17311-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-17311-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-17311-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ESDA6V1-5SC6Y
Descriere
TVS DIODE 5.2VWM 11.4VC SOT23-6
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
11,4V Clemă 7A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOT-23-6
Modele EDA/CAD
ESDA6V1-5SC6Y Modele
Putere - Impuls maxim
80W
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale unidirecționale
5
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
5,2V
Tensiune - Străpungere (Min)
6,1V
Pachet/cutie
SOT-23-6
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
11,4V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
7A (8/20µs)