ESD5V5U5ULCE6327HTSA1 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Nexperia USA Inc.
În stoc: 15.163
Fișă de date
Similar
Littelfuse Inc.
În stoc: 69.149
Fișă de date
12V (tipic) Clemă 3A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață PG-SC74-6
ESD5V5U5ULCE6327HTSA1
Numărul produsului DigiKey
ESD5V5U5ULCE6327HTSA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
ESD5V5U5ULCE6327HTSA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
ESD5V5U5ULCE6327HTSA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ESD5V5U5ULCE6327HTSA1
Descriere
TVS DIODE 5.5VWM 12VC PGSC746
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
ESD5V5U5ULCE6327HTSA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Aplicații
Ethernet
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Capacitanță la frecvență
0,45pF la 1MHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Canale unidirecționale
5
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
5,5V (max.)
Pachet/cutie
SC-74, SOT-457
Tensiune - Străpungere (Min)
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
12V (tipic)
Număr produs de bază
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
3A (8/20µs)