ESDA5V3SC6
Numărul produsului DigiKey
497-6633-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-6633-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-6633-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ESDA5V3SC6
Descriere
TVS DIODE 3VWM SOT23-6
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
– Clemă – Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOT-23-6
Modele EDA/CAD
ESDA5V3SC6 Modele
Putere - Impuls maxim
500W
Serie
Aplicații
De uz universal
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Canale unidirecționale
4
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
3V
Pachet/cutie
SOT-23-6
Tensiune - Străpungere (Min)
5,3V