ESDA25-4BP6
Numărul produsului DigiKey
497-6968-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-6968-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-6968-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ESDA25-4BP6
Descriere
TVS DIODE 24VWM SOT666
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
– Clemă – Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOT-666
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ESDA25-4BP6 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
Prod.
Putere - Impuls maxim
50W
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
4
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V
Pachet/cutie
SOT-563, SOT-666
Tensiune - Străpungere (Min)
25V