0435.250KRHFS
Numărul produsului DigiKey
F10781TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F10781CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F10781DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
0435.250KRHFS
Descriere
FUSE BOARD MNT 250MA 32VDC 0402
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
250 mA AC 32 V Siguranță c.c. Montare pe placă (stil cartuș exclus) Montare pe suprafață 0402 (1005 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
0435.250KRHFS Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Timp de răspuns
Ardere rapidă
Prod.
Pachet/cutie
Serie
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
35A
Digi-Reel®
I²t topire
0.0025
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
CSA, UL
Tip montare
Montare pe suprafață
Temperatură de funcționare
-55°C – 90°C
Tip siguranță
Culoare
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l x 0,013" Î (1,00mm x 0,51mm x 0,33mm)
Valoare nominală tensiune - C.c.
Rezistență c.c. la îngheț
0.4 Ohms