ESDA18-1K
Numărul produsului DigiKey
497-10767-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-10767-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-10767-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ESDA18-1K
Descriere
TVS DIODE 15VWM 34VC SOD523
Referință client
Descriere detaliată
34V Clemă 12A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-523
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
12A (8/20µs)
Prod.
Putere - Impuls maxim
400W
Stare piesă
Inactual
Capacitanță la frecvență
105pF la 1MHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
1
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
15V
Pachet/cutie
SC-79, SOD-523
Tensiune - Străpungere (Min)
18V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
34V