ESDA18WY
Numărul produsului DigiKey
497-ESDA18WYTR-ND - Bandă și mosor (TR)
497-ESDA18WYCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-ESDA18WYDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ESDA18WY
Descriere
AUTOMOTIVE DUAL-LINE UNIDIRECTIO
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
27,7V Clemă 11A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOT-323-3
Categorie
Putere - Impuls maxim
290W
Nu
Serie
Aplicații
Telecom
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale unidirecționale
2
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
16V (max.)
Tensiune - Străpungere (Min)
18V
Pachet/cutie
SC-70, SOT-323
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
27,7V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
11A (8/20µs)