BAS70JFILM
Numărul produsului DigiKey
497-6652-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-6652-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-6652-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BAS70JFILM
Descriere
DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOD323
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 70 V 70mA Montare pe suprafață SOD-323
Modele EDA/CAD
BAS70JFILM Modele
Viteză
Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
10 µA @ 70 V
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
2pF la 0V, 1MHz
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
70 V
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-323
Curent - Mediu rectificat (Io)
70mA
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1 V @ 15 mA