DF40C-90DS-0.4V(51)
Numărul produsului DigiKey
26-DF40C-90DS-0.4V(51)TR-ND - Bandă și mosor (TR)
26-DF40C-90DS-0.4V(51)CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
26-DF40C-90DS-0.4V(51)DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DF40C-90DS-0.4V(51)
Descriere
CONN RCPT 90POS SMD GOLD
Descriere detaliată
90 Poziție conector Soclu, Contacte bandă centrală Montare pe suprafață Auriu
Modele EDA/CAD
DF40C-90DS-0.4V(51) Modele
Grosime finisaj contact
2,00µin (0,051µm)
Tip conector
Soclu, Contacte bandă centrală
Înălțimi stivuire cu conectare
1,5mm
Număr de poziţii
90
Înălțime deasupra plăcii
0,057" (1,45mm)
Pas
0,016" (0,40mm)