ALTAIR05T-800TR
Numărul produsului DigiKey
497-10809-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-10809-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-10809-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ALTAIR05T-800TR
Descriere detaliată
Convertor offline Contracurent Topologie – 16-SO
Modele EDA/CAD
ALTAIR05T-800TR Modele
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-25°C – 125°C (TJ)
Pachet/cutie
16-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Tensiune - Străpungere
800V
Tensiune - Pornire
13 V
Număr produs de bază
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
11,5V – 23V