ALTAIR04-900TR
Numărul produsului DigiKey
497-10851-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-10851-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-10851-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ALTAIR04-900TR
Descriere detaliată
Convertor offline Contracurent Topologie Până la 166kHz 16-SO
Modele EDA/CAD
ALTAIR04-900TR Modele
Frecvență - Comutare
Până la 166kHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Protecție la defecțiune
Limitare curent, Circuit scurt
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Pachet/cutie
16-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Tensiune - Străpungere
900V
Tensiune - Pornire
13 V
Număr produs de bază
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
11,5V – 23V