ALTAIR04-900TR | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | ALTAIR04-900TR |
Referință client | |
Descriere detaliată | Convertor offline Contracurent Topologie Până la 166kHz 16-SO |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | ALTAIR04-900TR Modele |
Categorie | Ciclu de funcționare – |
Producător STMicroelectronics | Frecvență - Comutare Până la 166kHz |
Stare piesă Activ | Funcții de control – |
Izolație ieșire Izolat | Temperatură de funcționare -40°C – 150°C (TJ) |
Comutatoare interne Da | Pachet/cutie 16-SOIC (0,154", 3,90mm lățime) |
Tensiune - Străpungere 900V | Pachet dispozitiv furnizor 16-SO |
Topologie Contracurent | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Pornire 13 V | Număr produs de bază |
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd) 11,5V – 23V |