1.5KE220A
Numărul produsului DigiKey
497-14151-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-14151-3-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
1.5KE220A
Descriere
TVS DIODE 188VWM 388VC DO201
Referință client
Descriere detaliată
388V Clemă 26A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Orificiu străpuns DO-201
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
1.5KE220A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
26A (8/20µs)
Prod.
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Inactual
Capacitanță la frecvență
625pF la 1MHz
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
Canale unidirecționale
1
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
188V
Pachet/cutie
DO-201AA, DO-27, Axial
Tensiune - Străpungere (Min)
209V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
388V