1.5KE220A/B
Numărul produsului DigiKey
13-1.5KE220A/BCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
13-1.5KE220A/BTB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
1.5KE220A/B
Descriere
TVS DIODE 185VWM 328VC DO201
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
328V Clemă 4,6A Diodă TVS Ipp Orificiu străpuns DO-201
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
4,6A
Prod.
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
185V
Tensiune - Străpungere (Min)
209V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
328V