SHELF-1U-20-FIXED-V
Numărul produsului DigiKey
5214-SHELF-1U-20-FIXED-V-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SHELF-1U-20-FIXED-V
Descriere
SHELF 20X19X1.700" BLACK
Termen de livrare standard al producătorului
2 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Metal, Oțel Raft 20,000" L x 19,000" l x 1,700" Î (508,00mm x 482,60mm x 43,18mm) Negru
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Caracteristici
Producător
StarTech.com
Culoare
Negru
Ambalaj
Pungă
Material
Metal, Oțel
Stare piesă
Activ
Pentru utilizare cu/Produse asociate
Rackuri
Tip
Raft
Ventilație
Cu orificiu de aerisire
Mărime/Dimensiune
20,000" L x 19,000" l x 1,700" Î (508,00mm x 482,60mm x 43,18mm)