SHELF-1U-12-FIXED-V
Numărul produsului DigiKey
5214-SHELF-1U-12-FIXED-V-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SHELF-1U-12-FIXED-V
Descriere
SHELF 19X12X1.700" BLACK
Termen de livrare standard al producătorului
2 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Metal, Oțel Raft 19,000" L x 12,000" l x 1,700" Î (482,60mm x 304,80mm x 43,18mm) Negru
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Caracteristici
Producător
StarTech.com
Culoare
Negru
Ambalaj
Cutie
Material
Metal, Oțel
Stare piesă
Activ
Pentru utilizare cu/Produse asociate
Rackuri cu panouri de lățime 19"
Tip
Raft
Ventilație
Cu orificiu de aerisire
Mărime/Dimensiune
19,000" L x 12,000" l x 1,700" Î (482,60mm x 304,80mm x 43,18mm)