RKCONS1701
Numărul produsului DigiKey
5214-RKCONS1701-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RKCONS1701
Descriere
SINGLE PORT RACKMOUNT KVM CONSOL
Termen de livrare standard al producătorului
2 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 Port Montare în rack KVM standard
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Periferice
Tastatură USB, monitor VGA
Producător
StarTech.com
Tip montare
Montare în rack
Ambalaj
Pungă
Include
Cablu KVM, cablu de alimentare
Stare piesă
Activ
Necesită
Tip
KVM standard
Dimensiune
18,50" L x 17,60" l x 1,70" Î (469,9mm x 447mm x 43,2mm)