RKCOND17HD
Numărul produsului DigiKey
5214-RKCOND17HD-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RKCOND17HD
Descriere
17" HD RACKMOUNT KVM CONSOLE - D
Termen de livrare standard al producătorului
2 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 Port Montare în rack KVM standard
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Periferice
Monitor DVI/VGA, Tastatură USB, Mouse USB, Audio
Producător
StarTech.com
Tip montare
Montare în rack
Ambalaj
Pungă
Include
Cablu audio, cablu KVM
Stare piesă
Activ
Necesită
Tip
KVM standard
Dimensiune
27,00" L x 18,90" l x 1,70" Î (685,8mm x 480,1mm x 43,2mm)