RMCF0603FG249R poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Vishay Dale
În stoc: 10.342
Fișă de date
Direct
Vishay Dale
În stoc: 2.336
Fișă de date
TE Connectivity Passive Product
Panasonic Industry
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
Bourns Inc.
Panasonic Industry
249 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Rezistență cip 0603 (1608 metric) Automobile AEC-Q200 Peliculă groasă
RMCF0603FG249R
Numărul produsului DigiKey
RMCF0603FG249RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
RMCF0603FG249R
Descriere
RES 249 OHM 1% 1/10W 0603
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
RMCF0603FG249R Modele
Categorie
Caracteristici
Automobile AEC-Q200
Prod.
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Mărime/Dimensiune
0,061" L x 0,031" l (1,55mm x 0,80mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,022" (0,55mm)