ERJ-S03F2490V poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Panasonic Industry
În stoc: 195.009
Fișă de date
Direct
TE Connectivity Passive Product
În stoc: 0
Fișă de date
Upgrade
Stackpole Electronics Inc
Similar
YAGEO
YAGEO
Bourns Inc.
Vishay Dale
Vishay Dale
În stoc: 222
Samsung Electro-Mechanics
249 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Rezistență cip 0603 (1608 metric) Anti-sulf, Automobile AEC-Q200 Peliculă groasă
ERJ-S03F2490V
Numărul produsului DigiKey
ERJ-S03F2490V-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
ERJ-S03F2490V
Descriere
RES 249 OHM 1% 1/10W 0603
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
ERJ-S03F2490V Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Serie
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Pachet dispozitiv furnizor
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Rezistență
Înălțime - Montat (Max)
0,022" (0,55mm)