KAL10FB20R0
KAL10FB20R0
KAL10FB20R0
Numărul produsului DigiKey
KAL10FB20R0-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
KAL10FB20R0
Descriere
RES CHAS MNT 20 OHM 1% 12.5W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
20 Ohms ±1% 12,5W Bobinat Rezistență cu montare pe carcasă
Modele EDA/CAD
KAL10FB20R0 Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 275°C
Mărime/Dimensiune
0,750" L x 0,800" l (19,05mm x 20,32mm)
Rezistență
20 Ohms
Înălțime - Montat (Max)
0,421" (10,70mm)
Toleranță
±1%
Putere (wați)
12,5W
Coeficient de temperatură
±30ppm/°C