UAL10-20RF8
Numărul produsului DigiKey
696-UAL10-20RF8-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
UAL10-20RF8
Descriere
RES CHAS MNT 20 OHM 1% 10W
Termen de livrare standard al producătorului
9 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
20 Ohms ±1% 10W Bobinat Rezistență cu montare pe carcasă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
UAL10-20RF8 Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 275°C
Prod.
Caracteristici
Detectare curent, Ignifugat, Rezistență la impuls, Siguranță
Serie
Tip acoperire, carcasă
Aluminiu
Ambalaj
Pungă
Caracteristică montare
Flanșe
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
0,752" L x 0,799" l (19,10mm x 20,30mm)
Rezistență
20 Ohms
Înălțime - Montat (Max)
0,417" (10,60mm)
Toleranță
±1%
Stil derivații
Papuci de lipit
Putere (wați)
10W
Pachet/cutie
Axial, Cutie
Compoziție
Bobinat
Rată defectare
Coeficient de temperatură
±20ppm/°C