CF14JT2K20
Numărul produsului DigiKey
CF14JT2K20TR-ND - Bandă și mosor (TR)
CF14JT2K20CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
CF14JT2K20
Descriere
RES 2.2K OHM 5% 1/4W AXIAL
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2.2 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Rezistență axială Axial Folie de carbon
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CF14JT2K20 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
0/-400ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Serie
Pachet/cutie
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Pachet dispozitiv furnizor
Axial
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
0,091" diam. x 0,236" L (2,30mm x 6,00mm)