CFR16J2K2 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | CFR16J2K2 |
Descriere | RES 2.2K OHM 5% 1/4W AXIAL |
Termen de livrare standard al producătorului | 17 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 2.2 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Rezistență axială Axial – Folie de carbon |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | CFR16J2K2 Modele |
Categorie | Caracteristici – |
Prod. | Coeficient de temperatură 0/-450ppm/°C |
Serie | Temperatură de funcționare -55°C – 155°C |
Ambalaj Bandă tăiată la lungime (CT) Bandă și cutie (TB) | Pachet/cutie |
Stare piesă Activ | Pachet dispozitiv furnizor Axial |
Rezistență | Mărime/Dimensiune 0,073" diam. x 0,138" L (1,85mm x 3,50mm) |