SP-L-0300-103-3%-RLU
Numărul produsului DigiKey
905-SP-L-0300-103-3%-RLU-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SP-L-0300-103-3%-RLU
Descriere
SENSOR LINEAR 300MM CONNECTOR
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Rezistent Senzor Poziție liniară Membrană flexibilă – liniară Conector
Categorie
Semnal ieșire
Producător
Spectra Symbol
Tip dispozitiv de acționare
Membrană flexibilă – liniară
Serie
Liniaritate
±3%
Ambalaj
Pungă
Rezistență
10 kOhms
Stare piesă
Activ
Toleranță rezistență
±20%
Programabil la DigiKey
Tensiune - Alimentare
Pentru măsurare
Poziție liniară
Tip montare
Personalizare
Tehnologie
Rezistent
Stil terminație
Conector
Unghi de rotație - Electric, mecanic
Temperatură de funcționare
-40°C – 50°C
Interval liniar
0 – 300,00mm (0 – 11,81")