SDP4-24-100RT
Numărul produsului DigiKey
2106-SDP4-24-100RT-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SDP4-24-100RT
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 101W
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 4,2A
Curent - Ieșire (Max)
4,2A
Putere (wați)
101W
Eficiență
88%
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 132V c.a., 176 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
210V
Caracteristici
Ieșire reglabilă, IP20
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
375V
Mărime/Dimensiune
3,80" L x 2,85" l x 2,95" Î (96,5mm x 72,4mm x 74,9mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V