SDP2-24-100T
SDP2-24-100T
SDP2-24-100T
Numărul produsului DigiKey
2106-SDP2-24-100T-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SDP2-24-100T
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 50W
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 2,1A
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Curent - Ieșire (Max)
2,1A
Putere (wați)
50W
Eficiență
86%
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
90V
Caracteristici
Ieșire reglabilă, IP20, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
375V
Mărime/Dimensiune
3,58" L x 1,77" l x 2,95" Î (90,9mm x 45,0mm x 74,9mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V